Activiteitenkalender
Datum Uur Concert Locatie Wie Afdeling SLW of UKKEL Organisator Index
09/10/2019 20.00 u Jam Session G.C. Op-Weule Rock, Pop, Jazz SLW Academie 1
13/11/2019 20.00u Jam Session G.C. Op-Weule Rock, Pop, Jazz SLW Academie 2
22/11/2019 19.00 u Openingsconcert Gemeentehuis SLW Muziek (klassiek en rock, pop, jazz) en Woord: 3de + 4de graad + MCV-klassen: 2de graad (geen 1ste jaar) SLW Academie 3
01/12/2019 Begin Programmaconcerten 1e evaluatie SLW Academie
12/12/2019 19.00 u Free Podium Jazz Station Rock, Pop, Jazz SLW Academie 4
06/12/2019 18.30 u Sinterklaasconcert Gemeentehuis SLW Muziek en Woord: 1 ste graad + Domeinoverschrijdende initiatie SLW Academie 5
19/12/2019 19.00 u Kerstconcert Gemeentehuis SLW Muziek en Woord: alle 2de graden en MCV-klassen: 2de graad, 1ste en 2de jaar SLW Academie 6
24/01/2020 19.00 u Nieuwjaarsconcert Gemeentehuis SLW Alle leerkrachten (Ukkel + SLW) + MCV-klassen: 2.3+ 2.4 + 3.1 (samenzang) + 3de graad klassiek en rock, pop, jazz SLW Academie 7
08/02/2020 Einde Programmaconcerten 1e evaluatie SLW Muziek (klassiek en rock, pop, jazz) en Woord SLW Academie 8
05/02/2020 20.00u Jam Session G.C. Op-Weule Rock, Pop, Jazz SLW Academie 9
13/02/2020 19.00 u Dag van de academies Gemeentehuis SLW Muziek (klassiek en rock, pop, jazz) en Woord: alle 4de graden + KOOR SLW Academie 10
10/03/2020 19.00 u Try it out Gemeentehuis SLW Muziek en Woord: alle graden en MCV-klassen: 2de graad, 1ste en 2de jaar SLW Academie 11
25/03/2020 13.00 u Opendeurdag Academie SLW: Georges Désirschool Muziek + Woord: allen SLW Academie 12
25/03/2020 18.30 u Initiatieconcert + instrumenten uitproberen Gemeentehuis SLW Muziek en Woord: 1ste graad + Domeinoverschrijdende initiatie SLW Academie 13
27/03/2020 19.00 u Themaconcert 'Speel-tijd' Gemeentehuis SLW Muziek + Woord: allen SLW Academie 14
01/04/2020 20.00u Jam Session G.C. Op-Weule Rock, Pop, Jazz SLW Academie 15
17/05/2020 Begin Programmaconcerten 2e evaluatie SLW Muziek (klassiek en rock, pop, jazz) en Woord SLW Academie 16
13/06/2020 Einde Programmaconcerten 2e evaluatie SLW Academie
19/06/2020 18.30 u Eindinitiatieconcert + rapport + instrumenten uitproberen Gemeentehuis SLW Muziek: 1ste graad + MCV-klassen: 2de graad, 1ste jaar + Woord: 1ste graad + Domeinoverschrijdende initiatie SLW Academie 17
25/06/2020 19.00 u Eindejaarsconcert Wolubilis Schoolorkest + Groepsmusiceren: 4de graad (klassiek en rock, pop, jazz) + MCV-klassen: 2de graad (geen 1ste jaar) + Woord SLW Academie 18
11.00 u Vredestrommels Park G. Henri SLW Slagwerk SLW Samenwerking met de Gemeente 19
18.30 u Eindejaarsreceptie NTB Rock, Pop, Jazz SLW Samenwerking met de Gemeente 20
Brede schoolfeest G.C. Kontakt SPW SPW in samenwerking met de Brede School SPW 21
06/10/2019 10.00 u Familiedag G.C. Op-Weule Muziek en Woord (geen 1ste graad) SLW in samenwerking met G.C Op-Weule 22
20.00 u Tienerfuif Roodebeekcentrum SLW in samenwerking met G.C Op-Weule 23
vanaf 14.00 u Buurtfeest Roodebeekcentrum SLW in samenwerking met G.C Op-Weule 24
19.30 u Poëzieavond G.C. Op-Weule Woord SLW in samenwerking met G.C Op-Weule 25
Gedichtendag G.C. Op-Weule Woord SLW in samenwerking met G.C Op-Weule 26
14/02/2020 19.00 u Vooravond van de Dag van de academies Stadhuis Brussel Groepsmusiceren: 4de graad Brussel in samenwerking met de Brusselse Academies (van toepassing voor SLW en Ukkel) 27
29/03/2020 NTB Academix Flageygebouw Schoolorkest + Groepsmusiceren: 4de graad Brussel (Elsene) in samenwerking met de Brusselse Academies (van toepassing voor SLW en Ukkel) 28
15/11/2019 19.00 u Openingsconcert Gemeentehuis Ukkel Muziek + Woord: allen + MCV-klassen. 2.2, 2.3 en 2.4 Ukkel georganiseerd door de academie 29
20/12/2019 19.00 u Kerstconcert Gemeentehuis Ukkel Muziek + Woord: allen + MCV: initiatie + 2.1 Ukkel georganiseerd door de academie 30
31/01/2020 19.00 u Leerlingenconcert Gemeentehuis Ukkel Muziek + Woord: allen Ukkel georganiseerd door de academie 31
01/12/2019 Begin Programmaconcerten 1e evaluatie Ukkel Muziek (klassiek) en Woord Ukkel georganiseerd door de academie 32
08/02/2020 Einde Programmaconcerten 1e evaluatie Ukkel Muziek (klassiek) en Woord Ukkel georganiseerd door de academie 32
10/02/2020 19.00 u Dag van de academies Gemeentehuis Ukkel Muziek + Woord: allen + alle MCV-klassen Ukkel georganiseerd door de academie 33
18/03/2020 13.00 u Opendeurdag Academie Ukkel: André Didierschool en Floréalschool Muziek + Woord: allen Ukkel georganiseerd door de academie 34
24/03/2020 18.30 u Initiatieconcert + instrumenten uitproberen Gemeentehuis Ukkel Muziek + Woord: 1ste graad Ukkel georganiseerd door de academie 35
17/05/2020 Begin Programmaconcerten 2e evaluatie Ukkel Muziek (klassiek) en Woord Ukkel georganiseerd door de academie 36
13/06/2020 Einde Programmaconcerten 2e evaluatie Ukkel Muziek (klassiek) en Woord Ukkel georganiseerd door de academie 36
18/06/2020 19.00 u Eindinitiatieconcert + rapport + instrumenten uitproberen Gemeentehuis Ukkel Muziek + Woord: 1ste graad Ukkel georganiseerd door de academie 37
26/06/2020 19.00 u Eindejaarsconcert Gemeentehuis Ukkel Muziek + Woord: allen + alle MCV-klassen Ukkel georganiseerd door de academie 38
09/06/2020 19:30 u Openbare Examen Jazz, Pop, Rock Jazz Station Rock, Pop, Jazz SLW Academie
10/06/2020 19:30 u Openbare Examen Jazz, Pop, Rock Jazz Station Rock, Pop, Jazz SLW Academie
27/06/2020 11:00 Zomerfest G.C. Op-Weule Rock, Pop, Jazz open ook voor klassiek in samenwerking met G.C Op-Weule
Datum Concert Locatie Wie Afdeling SLW of UKKEL Organisator
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
1ste graad= muziekinitiatie, woordinitiatie en domeinoverschrijdende initiatie
2de graad= vroegere Lagere graad
3de graad= vroegere Middelbare graad
4de graad= vroegere Hogere graad
SZ= samenzangklassen
Academie SLW: Georges Désirschool: Haagbeukenlaan, 1200 Sint-Lambrechts-Woluwe
Flagey: Heilig Kruisplein, 1050 Brussel (Elsene)
Jazz Station: Leuvensesteenweg 193, 1210 Sint-Joost-Ten-Node
Sounds Jazz Club: Tulpstraat 28, 1050 Elsene
Gemeentehuis: P. Hymanslaan 2, 1200 Sint-Lambrechts-Woluwe
G.C Op-Weule: Sint-Lambertusstraat 91, 1200 Sint-Lambrechts-Woluwe
Roodebeekcentrum: Villa Montald, Roodebeeksteenweg 270, 1200 Sint-Lambrechts-Woluwe
Wolubilis: Henri-Spaak Promenade 1, 1200 Sint-Lambrechts-Woluwe
Academie Ukkel: André Didierschool, François Vervloetstraat 10, 1180 Ukkel
Academie Ukkel: Floréalschool, Floréallaan 14, 1180 Ukkel
Nederlandstalige bibliotheek: De Broyerstraat 27, 1180 Ukkel
Gemeentehuis Ukkel: Jean Vander Elstplein 29, 1180 Ukkel
Stadhuis Brussel: Grote Markt, 1000 Brussel