Lokalen
Lokalen

Georges Désirschool - Sint-Lambrechts-Woluwe

LokaalBeschrijving lokaalLeerkrachtVAK
3.01 Studie dagschoolStudie + Taalles
   
3.02 Studie dagschoolStudie + Taalles
3.03 Sandrine Vanden BusschePiano
3.04 Efi BakouraPiano
3.05 Heleen GoeminneMCV
3.06 Studie dagschoolStudie
3.07 Eva Van AsschePiano/MCV
3.08Lerarenlokaal  
4.01 Studie dagschoolStudie
 Kristina HennemanMCV/Zang
4.02 Studie dagschoolStudie
4.03 Studie dagschoolStudie
4.04 Studie dagschoolStudie
 Marleen BaeyensCello
4.05 Panagiota GiannakaKlarinet
4.06 Esther GruyaertHobo / Groepsmusiceren
4.07 Urszula Padala-SperberViool/Groepsmusiceren
4.08Lerarenlokaal  
5.01SlagwerklokaalMarleen BaeyensCello
Thomas PlessersSlagwerk
5.02Ensemble-lokaalEmilie LeysenZang J&LM
5.03WoordklasAafke Bruining 
5.04Ensemble-lokaalEls AlaertsPiano/Groepsmusiceren
5.05Polyvalent lokaalTeresa RoosenViool en Groepsmusiceren
5.06Vleugel-lokaal  
5.07Secretariaat/ 
5.08Technische ruimte/ 
LokaalBeschrijving lokaalLeerkrachtVAK
3.01 Studie dagschoolStudie + Taalles
   
3.02 Studie dagschoolStudie + Taalles
   
3.03 Klinton TolaGitaar
3.04 Heidi KestemontPiano
3.05 Renate WeytjensMuziekgeschiedenis
3.06 Studie dagschoolStudie
3.07 Eva Van AsscheMCV/Piano/Muziekinitiatie
3.08Lerarenlokaal  
4.01 Studie dagschoolStudie
 Kristina HennemanMCV/Zang
4.02 Studie dagschoolStudie
4.03 Studie dagschoolStudie
4.04 Studie dagschoolStudie
4.05   
4.06 Els AlaertsPiano
4.07 Zuleika WelhamGM/MCV/Muziektheorie/Blokfluit
4.08Lerarenlokaal  
5.01SlagwerklokaalFrans Van IsackerSax & Ensemble
5.02Ensemble-lokaalMarc SperberGroepsmusiceren/pIano
5.03WoordklasAafke BruiningWoord
5.04Ensemble-lokaalHenry MartinPiano/BP
5.05Polyvalent lokaalGriet Van ObbergenGroepsmusiceren/viool
5.06Vleugel-lokaal  
5.07Secretariaat  
5.08Technische ruimte  
LokaalBeschrijving lokaalLeerkrachtVAK
3.01   
3.02 Jeffrey VantommeGitaar/Groepsmusiceren
3.03 Yescenia FalesMCV/Domeinoverschrijdende initiatie
3.04 Heidi KestemontPiano
3.05 Heleen GoeminneMCV
3.06 Griet Van ObbergenViool
3.07 Eva Van AsschePiano/Muziekinitiatie/Groepsmusiceren
3.08Lerarenlokaal  
4.01 Kristina HennemanMCV/Groepsmusiceren/Zang
4.02 Hiu-Man ChanPiano
4.03 Tim MullemanPiano/Groepsmusiceren
4.04 Caroline PeetersDwarsfluit / groepsmusiceren
4.05 Frederik LebeerZang
4.06 Els AlaertsPiano
4.07 Anne VandewallePiano
4.08Lerarenlokaal  
5.01SlagwerklokaalJonathan TaylorDrums/Groepsmusiceren
Frederik LebeerJazzzang
5.02Ensemble-lokaalMarc SperberPiano
Johan De WinKopers
5.03WoordklasAnne ZeuwtsBP
  Anne ZeuwtsHarp
5.04Ensemble-lokaalJohan De WinKopers
Marc SperberMCV Jazz
 Marc SperberJazz, Pop, Rock Piano
5.05Polyvalent lokaalMachteld Van Den MeerscheViool
5.06Vleugel-lokaal  
5.07Secretariaat  
5.08Technische ruimte  
LokaalBeschrijving lokaalLeerkrachtVAK
3.01 Studie dagschoolStudie + Taalles
 Tim VansteenkisteMCV 3de graad
3.02 Studie dagschoolStudie + Taalles
   
3.03 Enrique CastilloGitaar
3.04   
3.05 Heleen GoeminneGroepsmusiceren/MCV
3.06 Studie dagschoolStudie
3.07 Eva Van AsschePiano/MCV
3.08Lerarenlokaal  
4.01 Studie dagschoolStudie
 Kristina HennemanZang
4.02 Studie dagschoolStudie
4.03 Studie dagschoolStudie
4.04 Studie dagschoolStudie
4.05 Marleen BaeyensCello
4.06 Els AlaertsPiano/Groepsmusiceren
4.07 Anne VandewallePiano/Groepsmusiceren
4.08Lerarenlokaal  
5.01SlagwerklokaalJonathan TaylorDrums
5.02Ensemble-lokaalBert FievezGitaar/Groepsmusiceren
5.03Woordklas  
5.04Ensemble-lokaalHenry Martin Piano/BP
5.05Polyvalent lokaalGriet Van ObbergenViool/Groepsmusiceren
5.06Vleugel-lokaal  
5.07Secretariaat/ 
5.08Technische ruimte/ 
LokaalBeschrijving lokaalLeerkrachtVAK
3.01 Studie dagschoolStudie + Taalles
   
3.02 Studie dagschoolStudie + Taalles
   
3.03 Yescenia FalesMCV/Domeinoverschrijdende initatie
3.04   
3.05 Kristina HennemanZang/MCV
3.06 Studie dagschoolStudie
3.07   
3.08Lerarenlokaal  
4.01 Studie dagschoolStudie
 Kristina Henneman 
4.02 Studie dagschoolStudie
4.03 Studie dagschoolStudie
4.04 Studie dagschoolStudie
4.05   
4.06   
4.07   
4.08Lerarenlokaal  
5.01SlagwerklokaalJan Van MoerTrompet/Groepsmusiceren
5.02Ensemble-lokaalJoris LindemansBasgitaar/Groepsmusiceren/Contrabas
5.03Woordklas  
5.04Ensemble-lokaal  
5.05Polyvalent lokaalGriet Van ObbergenViool
5.06Vleugel-lokaalEva Van AsschePiano/Muziekinitiatie
5.07Secretariaat/ 
5.08Technische ruimte/ 
LokaalBeschrijving lokaalLeerkrachtVAK
3.01   
3.02   
3.03   
3.04   
3.05 Heleen GoeminneMCV
3.06   
3.07   
3.08Lerarenlokaal  
4.01   
4.02   
4.03   
4.04   
4.05   
4.06   
4.07   
4.08Lerarenlokaal  
5.01Slagwerklokaal  
5.02Ensemble-lokaalFrederik LebeerZang
5.03WoordklasAafke Bruining 
5.04Ensemble-lokaal  
5.05Polyvalent lokaalJohan De WinKopers / Harmonieorkest
5.06Vleugel-lokaalAnne VandewallePiano/Groepsmusiceren
5.07Secretariaat/ 
5.08Technische ruimte/ 

Parc Malouschool  - Sint-Lambrechts-Woluwe

LeraarInstrumentDagLOKAAL
Demey, SoetkinWoordmaandag17
TOLA, KlintonGitaardinsdag16
Bakoura, EfiPianowoensdagKleutergebouw
VOETS, AndriesMCV/ Pianowoensdag15
VOETS, AndriesMCVvrijdag15
 
 

Didierschool  - UKKEL

LeraarInstrumentDagLOKAAL
Welham, ZuleikaBlokfluit – MCVmaandagKlas 1 – grote klas met e-piano
    
Bakoura, Efi Piano dinsdagKlas 3 – kleuterklas
Welham, ZuleikaBlokfluitdinsdagKlas 2 –kleine klas naast grote klas
    
Bruining, AafkeWoordinitiatiewoensdagKlas 4 – sporthal
Vanden Bussche, SandrinePianowoensdagKlas 3 – kleuterklas
    
DE DAUW Annelies Muziekinitiatie PianodonderdagKlas 4 – SPORTHAL
Vanden Bussche, SandrinePianodonderdagKlas 3 – kleuterklas                        
    
TAYLOR, Jonathan  Drums vrijdagKlas 3 – kleuterklas                         
TOLA, KlintonGitaarvrijdagKlas 2 – kleine klas
Welham, ZuleikaBlokfluit – MCVvrijdagKlas 1 – grote klas met e-piano

Florealschool  - UKKEL

LeraarInstrumentDagLOKAAL
Welham, ZuleikaBlokfluit – MCVmaandagKlas 1 – grote klas met e-piano
    
Bakoura, Efi Piano dinsdagKlas 3 – kleuterklas
Welham, ZuleikaBlokfluitdinsdagKlas 2 –kleine klas naast grote klas
    
Bruining, AafkeWoordinitiatiewoensdagKlas 4 – sporthal
Vanden Bussche, SandrinePianowoensdagKlas 3 – kleuterklas
    
DE DAUW Annelies Muziekinitiatie PianodonderdagKlas 4 – SPORTHAL
Vanden Bussche, SandrinePianodonderdagKlas 3 – kleuterklas                        
    
TAYLOR, Jonathan  Drums vrijdagKlas 3 – kleuterklas                         
TOLA, KlintonGitaarvrijdagKlas 2 – kleine klas
Welham, ZuleikaBlokfluit – MCVvrijdagKlas 1 – grote klas met e-piano