Gemeentelijke Academie voor Muziek en Woord
Sint-Lambrechts-Woluwe & Ukkel

Overzicht van alle klassikale vakken Sint-Lambrechts-Woluwe 2020-2021

Overzicht klassikale vakken 2020-2021:
Sint-Lambrechts-Woluwe

1ste graad: domeinoverschrijdende initiatie

Domeinoverschrijdende initiatie 1ste graad voor 6-en 7 jarigen Sint-Lambrechts-Woluwe: 1u00 per week + start instrument mogelijk

DagUurLeerkrachtLocatie
Woensdag 13u00-14u00Yescenia FalesGeorges Désirschool
Vrijdag 16u00-17u00Yescenia FalesGeorges Désirschool

 

Muziekinitiatie 1ste graad voor 6-en 7 jarigen Sint-Lambrechts-Woluwe: 1u00 per week + start instrument mogelijk

DagUur LeerkrachtLocatie
Dinsdag16u00-17u00Eva Van AsscheGeorges Désirschool 
Woensdag16u00-17u00Eva Van AsscheGeorges Désirschool 
Woensdag13u00-14u00Efi BakouraParc Malouschool
Vrijdag 17u00-18u00Eva Van AsscheGeorges Désirschool 
 
 
 
 

2de graad: Muzikale Culturele Vorming jongeren vanaf 8 jaar

MCV 2de graad 1ste jaar jongeren: MCV 2.1j: 2u00 per week verplicht te volgen binnen dezelfde optie + 1u00 instrument

Optioneel kan men vanaf MCV 2.1j tot en met MCV 2.4j het vak groepsmusiceren vocaal volgen op donderdag van 17u00-18u00 bij Heleen Goeminne in de Georges Désirschool

 DagUurLeerkrachtLocatie
1ste optieMaandag17u00-18u00Eva Van AsscheGeorges Désirschool
1ste optieDonderdag 16u00-1700Eva Van AsscheGeorges Désirschool
     
2de optieMaandag16u00-17u00Heleen GoeminneGeorges Désirschool
2de optieWoensdag 16u00-17u00Heleen GoeminneGeorges Désirschool
     
3de optieWoensdag 13u00-14u00Kristina HennemanGeorges Désirschool
3de optieVrijdag 16u00-17u00Kristina HennemanGeorges Désirschool
     
4de optieWoensdag13u00-14u00Andries VoetsParc Malouschool
4de optieVrijdag 16u00-17u00Andries VoetsParc Malouschool

MCV 2de graad 2de jaar jongeren: MCV 2.2j: 2u00 per week verplicht te volgen binnen dezelfde optie + 1u00 instrument

1ste optieMaandag18u00-19u00Eva Van AsscheGeorges Désirschool
1ste optieDonderdag 17u00-18u00Eva Van AsscheGeorges Désirschool
     
2de optieMaandag17u00-18u00Heleen GoeminneGeorges Désirschool
2de optieWoensdag 17u00-18u00Heleen GoeminneGeorges Désirschool
     
3de optieWoensdag 14u00-15u00Kristina HennemanGeorges Désirschool
3de optieVrijdag 17u00-18u00Kristina HennemanGeorges Désirschool
     
4de optieWoensdag14u00-15u00Andries VoetsParc Malouschool
4de optieVrijdag 17u00-18u00Andries VoetsParc Malouschool

MCV 2de graad 3de jaar jongeren: MCV 2.3j: 2u00 per week verplicht te volgen binnen dezelfde optie  + 1u00 instrument

1ste optieDinsdag17u00-18u00Eva Van AsscheGeorges Désirschool
1ste optieDonderdag 18u00-19u00Eva Van AsscheGeorges Désirschool
     
2de optieMaandag18u00-19u00Heleen GoeminneGeorges Désirschool
2de optieWoensdag 18u00-19u00Heleen GoeminneGeorges Désirschool
     
3de optieWoensdag 14u00-15u00Yescenia FalesGeorges Désirschool
3de optieVrijdag 17u00-18u00Yescenia FalesGeorges Désirschool

MCV 2de graad 4de jaar jongeren: MCV 2.4j: 2u00 per week verplicht te volgen binnen dezelfde optie + 1u00 instrument

1ste optieDinsdag18u00-19u00Eva Van AsscheGeorges Désirschool
1ste optieDonderdag 19u00-20u00Eva Van AsscheGeorges Désirschool
     
2de optieMaandag19u00-20u00Heleen GoeminneGeorges Désirschool
2de optieWoensdag 19u00-20u00Heleen GoeminneGeorges Désirschool
     
3de optieWoensdag 15u00-16u00Yescenia FalesGeorges Désirschool
3de optieVrijdag 18u00-19u00Yescenia FalesGeorges Désirschool
 
 

2de graad: Muzikale Culturele Vorming (MCV) volwassenen vanaf 15 jaar

MCV 2de graad 1ste jaar volwassenen: MCV 2.1vw: 2u00 per week + 1u00 instrument

 Dag UurLeerkrachtLocatie 
1ste optieMaandag20u00-22u00Heleen GoeminneGeorges Désirschool 
2de optie Zaterdag 10u00-12u00Heleen GoeminneGeorges Désirschool2de optie onder voorbehoud van voldoende leerlingen

MCV 2de graad 2de jaar volwassenen: MCV 2.2vw: 2u00 per week + 1u00 instrument

1ste optieDinsdag 20u00-22u00Zuleika WelhamGeorges Désirschool 
2de optieZaterdag 10u00-12u00Heleen GoeminneGeorges Désirschool2de optie onder voorbehoud van voldoende leerlingen

MCV 2de graad 3de jaar volwassenen: MCV 2.3vw: 2u00 per week + 1u00 instrument

1ste optieDonderdag18u30-20u30Heleen GoeminneGeorges Désirschool 
2de optieZaterdag 10u00-12u00Heleen GoeminneGeorges Désirschool2de optie onder voorbehoud van voldoende leerlingen
 
 

3de graad: Muzikale Culturele Vorming (MCV) vanaf 12 jaar Sint-Lambrechts-Woluwe

MCV 3de graad klassiek 1ste jaar: MCV3.1: 1u00 per week + 1u00 instrument + 1u00 groepsmusiceren instrumentaal of vocaal of begeleidingspraktijk (piano, gitaar, harp) of 1u00 improvisatie

 DagUurLeerkrachtLocatie
1ste optieDinsdag17u00-18u00Kristina HennemanGeorges Désirschool
2de optieDonderdag19u00-20u00Dominique PeynsaertGeorges Désirschool
 
 

MCV 3de graad klassiek 2de jaar: MCV3.2: 1u00 per week + 1u00 instrument + 1u00 groepsmusiceren instrumentaal of vocaal of begeleidingspraktijk (piano, gitaar, harp) of 1u00 improvisatie

1ste optieMaandag18u00-19u00Kristina HennemanGeorges Désirschool
2de optieDonderdag18u00-19u00Dominique Peynsaert

Georges Désirschool

 

MCV 3de graad klassiek 3de jaar: MCV3.3: 1u00 per week + 1u00 instrument + 1u00 groepsmusiceren instrumentaal of vocaal of begeleidingspraktijk (piano, gitaar, harp) of 1u00 improvisatie

1ste optie

Maandag

17u00-18u00

Kristina Henneman

Georges Désirschool

2de optie

Donderdag

20u00-21u00

Dominique Peynsaert

Georges Désirschool

 

MCV 3de graad klassiek 1ste& 2de& 3de jaar volwassenen (vw): MCV3.1vw, 3.2vw, 3.3vw: 1u00 per week + 1u00 instrument + 1u00 groepsmusiceren instrumentaal of vocaal of begeleidingspraktijk (piano, gitaar, harp) of 1u00 improvisatie

Woensdag 20u00-21u00Heleen GoeminneGeorges Désirschool

MCV 3de graad Rock-Pop-Jazz 1ste jaar: MCV3.1: 1u00 per week + 1u00 instrument + 1u00 groepsmusiceren instrumentaal of vocaal of 1u00 improvisatie

Woensdag 18u00-19u00Marc SperberGeorges Désirschool

 

MCV 3de graad Rock-Pop-Jazz 2de jaar: MCV3.2: 1u00 per week + 1u00 instrument + 1u00 groepsmusiceren instrumentaal of vocaal of 1u00 improvisatie

Woensdag 19u00-20u00Marc SperberGeorges Désirschool

 

MCV 3de graad Rock-Pop-Jazz 3de jaar: MCV3.3: 1u00 per week + 1u00 instrument + 1u00 groepsmusiceren instrumentaal of vocaal of 1u00 improvisatie

Woensdag 20u00-21u00Marc SperberGeorges Désirschool
 
 
 
 

Muziektheorie

Muziektheorie 3de graad vanaf 12 jaar Sint-Lambrechts-Woluwe: 1u00 per week in combinatie met 1u00 MCV en 1u00 instrument

Dag UurLeerkrachtLocatie
Dinsdag19u00-20u00Zuleika WelhamGeorges Désirschool

Muziektheorie 4de graad vanaf 15 jaar Sint-Lambrechts-Woluwe: 1u00 per week in combinatie met 1u00 instrument of 1u00 compositie

Dinsdag19u00-20u00Zuleika WelhamGeorges Désirschool 
 
 

Muziekgeschiedenis

Muziekgeschiedenis 4de graad vanaf 15 jaar Sint-Lambrechts-Woluwe: 2u00 per week

Dinsdag19u30-21u30Renate WeytjensGeorges Désirschool
 
 

Woordafdeling

Woordinitiatie 1ste graad 6&7 jaar: 1u00 per week

Maandag16u00-17u00Aafke BruiningGeorges Désirschool
Maandag15u30-16u30Soetkin DemeyParc Malouschool

Woordatelier 2de graad 8-11 jaar: 1u00 per week

Maandag17u00-18u00Aafke BruiningGeorges Désirschool 
Maandag16u30-17u30Soetkin Demey Parc Malouschool8 &9 jaar
Maandag17u30-18u30Soetkin Demey Parc Malouschool10 &11 jaar
Dinsdag16u00-17u00Aafke BruiningGeorges Désirschool 
Zaterdag9u00-10u00Aafke BruiningGeorges Désirschool 

3de graad woord: 

Optie Verteltheater: vanaf 12 jaar : 1u dramastudio & 1u storytelling

StorytellingDinsdag17u00-18u00Aafke BruiningGeorges Désirschool
DramastudioDinsdag18u00-19u00Aafke BruiningGeorges Désirschool
DramastudioZaterdag10u00-11u00Aafke Bruining Georges Désirschool

Optie Speltheater: vanaf 12 jaar: 1u dramastudio & 1u speltheater

DramastudioDinsdag18u00-19u00Aafke Bruining Georges Désirschool
DramastudioZaterdag10u00-11u00Aafke Bruining Georges Désirschool
SpeltheaterDinsdag19u00-20u00Aafke Bruining Georges Désirschool
SpeltheaterZaterdag11u00-12u00Aafke Bruining Georges Désirschool
 
 

4de graad woord studierichting vertolkend acteur

Optie Verteltheater: vanaf 15 jaar: 1u dramalab & 1u verteltheater-stemregie

Verteltheater-stemregieMaandag 21u00-22u00Aafke Bruining Georges Désirschool
DramalabMaandag 19u00-20u00Aafke Bruining Georges Désirschool
DramalabDinsdag20u00-21u00Aafke Bruining Georges Désirschool
 

Optie Speltheater: vanaf 15 jaar: 1u dramalab & 1u theater

DramalabMaandag 19u00-20u00Aafke Bruining Georges Désirschool
DramalabDinsdag20u00-21u00Aafke Bruining Georges Désirschool
TheaterMaandag 20u00-21u00Aafke Bruining Georges Désirschool

4de graad studierichting creërend acteur

Optie Spreek- en verteltheater: vanaf 15 jaar: 1u dramalab & 1u storytelling

StorytellingMaandag 18u00-19u00Aafke Bruining Georges Désirschool
DramalabMaandag 19u00-20u00Aafke Bruining Georges Désirschool
DramalabDinsdag20u00-21u00Aafke Bruining Georges Désirschool

Optie Theatermaker: vanaf 15 jaar: 1u dramalab & 1u theater maken

DramalabMaandag 19u00-20u00Aafke Bruining Georges Désirschool
DramalabDinsdag20u00-21u00Aafke Bruining Georges Désirschool
Theater makenDinsdag21u00-22u00Aafke Bruining Georges Désirschool
Theater makenZaterdag12u00-13u00Aafke Bruining Georges Désirschool
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Deeltijds kunstonderwijs in het hartje van Brussel, met afdelingen in Sint-Lambrechts-Woluwe en Ukkel. Wij bieden opleidingen in muziek en woord.

Praktisch

  • Secretariaat
  • Inschrijvingen
  • Team

Quicklinks

Newsletter

Gemeentelijke Academie voor Muziek en Woord Sint-Lambrechts-Woluwe & Ukkel

© All rights reserved 2019